ABN AMRO OPEN & Ahoy

ABN AMRO Open

Strategie, Social Media, Contentproductie

Pwa202502094885

On Top of Tennis.

De Nederlandse opening van het tennisjaar én het beste indoor toernooi van de wereld; als tennisfan moet je in het voorjaar in AHOY zijn! Wereldspelers als Federer, Nadal en Hewett zullen dit zeker bevestigen. Met de jarenlange ervaring bij Libéma Open (and counting..) mogen wij zorgdragen voor de online coverage, content creatie (video, design) en support bij activaties in aanloop naar het iconische evenement.

388 min
3 TB0130 CR2 min
02 TB0339 CR3 min

Meer dan het beste tennis.

Niet alleen volgen van het toptennis, maar juist (potentiële) bezoekers laten zien wat het Rotterdamse toernooi te bieden heeft: dat is onze opdracht. In samenwerking met AHOY ontwikkelen we verrassende formats en concepten om nóg meer tennisliefhebbers in het hart te raken.

TB 20240212 141719 483 min
02 TB1070 CR3 min

Meekijken?

Benieuwd naar output? Bezoek dan snel de ABN AMRO Open socials voor een pianospelende Felix Auger-Aliassime, ambassadeur Jan Kooijman die met Gaël Monfils een ijsbad neemt of jeugdige tennisfans die met tieneridool Vincenzo de Kids Day Challenge spelen.

Wil je meer weten over dit project? fan@touchesportmarketing.nl

En door...