'Wie checkt jou' campagne on tour!

De campagne "Veilig in en uit het water" krijgt dit jaar een vervolg met de nieuwe insteek "Wie Checkt Jou?". Doel is het vergroten van risicobewustzijn bij zwemmers en het verminderen van het aantal verdrinkingen en incidenten in open water.

3

Van Terschelling tot Zuid Limburg
Onder de coördinatie van de Nationale Raad Zwemveiligheid wordt de "Wie Checkt Jou?" campagne ondersteund door een breed netwerk van partners, waaronder de gemeente Den Haag, Europarcs, de KNRM, Leisurelands, NIVZ, Reddingsbrigade Nederland en Rijkswaterstaat. Om dit jaar een grotere impact te bereiken, wordt er een zomertour georganiseerd. Gedurende drie maanden zal de campagne zichtbaar zijn op relevante locaties en evenementen door heel Nederland. Zo zal de tour onder andere halt houden bij het strand van Terschelling tijdens het Oerol Festival, recreatiegebieden van Leisurelands, diverse vakantieparken van Europarcs, het Search and Rescue Event in Katwijk en het strand van Zandvoort.

Samenwerking toonaangevende organisaties
De "Wie Checkt Jou?" campagne is het resultaat van een nauwe samenwerking tussen diverse partijen zoals Europarcs, de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM), Leisurelands, NIVZ, Reddingsbrigade Nederland, Rijkswaterstaat en de KNZB. Door gezamenlijk de waarde van de campagne in te zien en zich hieraan te verbinden, dragen zij bij aan het vergroten van de bewustwording en het bevorderen van zwemveiligheid in Nederland.

Van strategie & PR tot content & organisatie
Als betrokken bureau dragen wij zorg voor een soepele uitrol van de campagne. Zo zijn we creatief en strategisch als partner aangehaakt met coördinator Nationale Raad Zwemveiligheid, ligt het ontwikkelen en uitrollen van het PR-beleid bij ons, produceren we de content met Box to Box en wordt de volledige promo-tour georganiseerd. Met minimaal 5-tal stops en volop regionale én landelijke media-aandacht wordt de sportzomer goed benut!

Wil je meer weten over dit project? fan@touchesportmarketing.nl

En door...